Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz!

Kategoriler

Yeni Ürünler

facebook

 
 

Tedarikçiler

TRW

TRW

Ülkemizin sanayi alanında ilk 500 firma sıralaması içinde giderek yükselen HEMA TRW Otomotiv Direksiyon Sistemleri A.Ş Otomotiv Sanayi dallarında kullanılan ekipman ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir sanayi kuruluşudur. Kuruluşundan bugüne konusundaki bütün yeniliklerin, yurdumuzdaki ilk takipçisi olmuştur.

http://www.trw.com/

249

ürünler

BOSCH

BOSCH

Bosch: Yaşam İçin Teknoloji, Otomotiv Teknolojileri, Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarları.

http://www.bosch.com.tr/

202

ürünler

VALEO

VALEO

Valeo Service geniş bir ürün yelpazesini ve performansı yüksek ürünleri otomotiv pazarlamaktadır.

http://www.valeo.com/

146

ürünler

KALE RADYATÖR

KALE RADYATÖR

KALE, geniş bir ürün yelpazesi ile çeşitli OEM müşterilerine ürün sunmakta olup, bu grupta yer alan binek araç üreticilerine, hafif ve ağır ticari vasıta üreticilerine,ürün tedarik etmektedir.

http://www.kaleoto.com.tr/

15

ürünler

MONREO

MONREO

Dünyanın en iyi amortisörleri olarak kabul edilen Monroe Amortisörleri aracınızın lastiklerini sürekli yolda tutarak sürüşünüzün daha güvenli ve konforlu olmasını sağlar. Monroe Amortisörlerini ekonomik, hızlı ve güvenli bir şekilde otoakcay.com.tr.'den temin edebilirsiniz.

http://www.monroe.com/

60

ürünler

GÜÇLÜ

0

ürünler

BEŞER

BEŞER

Beşer Balatacılık A.Ş. 1967 yılında kurulmuş olup, 400 çalışanı ve yıllık 8,000 ton fren ve 3,500,000 takım Disk Balata imalat kapasitesi ile Türkiye pazarındaki en büyük balata imalatçısı konumundadır.

0

ürünler

FERODO

FERODO

Ferodo markası 1897 yılında Đngiltere’de Herbert Frood adlı kisinin, o güne kadar at arabalarında kullanılan balata malzemesi olan örgülü kumasın, yeni çıkan motorlu araçlarda yeterli verimliliği sağlayamayacağını görüp, ilk kumastan daha sert olan sürtünmeli balatayı üretmesiyle doğdu. Frood bundan sonra ilk büyük firma anlasmasını “London General Omnibus” firması ile yaptı ve anlasma sonrası fark etti ki firmasının dikkat çeken bir marka ismine ihtiyacı var. Bunun üzerine kendi adından da esinlenerek firmasına günümüze kadar da gelen FERODO ismini koydu. Bizim de en övündüğümüz konulardan biri olan dünyanın ilk balatası olması hikayemiz buradan gelmektedir. Ferodo firması uzun yıllar basarıyla üretim yaptıktan sonra Federal-Mogul ailesi bünyesine katıldı ve günümüzde de bu sekilde devam etmektedir.

http://www.ferodo.co.uk/

18

ürünler

LKS

LKS

26

ürünler

MAPA

MAPA

MA-PA yeni debriyaj meclislerinin lider üreticisi, 1968 yılında İstanbul'da kuruldu. We design and manufacture clutch covers, driven plates and release bearings for the replacement market and sell them through a wide network of dealers both in domestic and international markets. Biz yerli ve uluslararası pazarlarda hem de geniş bayi ağı aracılığıyla tasarımı ve imalatı debriyaj kapakları, tahrik plakaları ve yenileme pazarı için serbest yataklar ve satmak. As an OEM, we had established long-term supplier relationships with major automotive companies in Turkey. OEM olarak, Türkiye'deki büyük otomotiv şirketlerinin uzun vadeli tedarikçi ilişkileri kurmuştu. Our focus on customized production enables us to manufacture complex clutch assemblies based on specific customer requirements and market regulations. Özel üretim odaklanışımız özel müşteri talepleri ve piyasa düzenlemelerine dayalı karmaşık debriyaj meclislerinin üretimi sağlar.

http://www.mapa.com.tr/

13

ürünler

RENAULT-MAİS

RENAULT-MAİS

MAIS MOTORLU ARAÇLAR İMAL VE SATIŞ A.Ş. MAIS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş, 10 Ocak 1968 tarihinde OYAK Grup şirketi olarak kurulmuş ve ilk Renault marka otomobili 1971 tarihinde Türk tüketicisine sunmuştur. MAIS, Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörü’dür. Sermayesinin %51’i OYAK Grubuna, %49’u Renault S.A.’ya aittir. MAIS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil, hafif ticari araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine araç satışı ve Türk cumhuriyetlerine yedek parça ihracatı yapmaktadır. Ağustos 2009 itibarıyla, Türkiye genelinde 7 şubesi (İstanbul Boğaziçi ve İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Diyarbakır) ve 70 yetkili satıcısı bulunan MAIS A.Ş., Türkiye genelinde toplam 160 noktada satış ve 241 noktada satış sonrası hizmeti vermektedir. MAIS; Türkiye’nin en büyük otomobil satış ve satış sonrası servis ağına sahip markasıdır. Türk pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların ithalatını da gerçekleştiren MAIS, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır. MAIS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil ve hafif ticari araç olarak müşterilere en fazla ürün çeşidini sunan kurumdur. Otomobil pazarında en güvenli ürün gamına sahip marka olan Renault’nun, teknolojik ve güvenlik açıdan en üst düzeydeki ürünleri, sürekli yenilenen ve modern ürün yelpazesi MAIS’e 1998’den beri binek otomobil pazarı liderliğine oturma imkanı tanıyor. Renault Mégane Sedan ve Clio Symbol Türkiye’nin en çok satılan otomobili ünvanına sahipler.

27

ürünler

CİFAM

113

ürünler

MGA

MGA

1992 yılında üstün kaliteli yakıt pompaları ile otomotiv yenileme pazarında adından söz ettirmeye başlayan MGA kaliteyi temsilde en son nokta olmayı hedeflemiştir. 2010 yılında Autofor bünyesine girdikten sonra, detaylı planlanan ve uzun süren alt yapı calışmaları ile gerek mekanik gerekse elektronik bütün ürün gruplarında hizmet vermeye başlamıştır. MGA markası gücünü ürün kalitesi, hızlı servisi, fiyat istikrarı ve en önemlisi müşterisinin güveninden almaktadır. Ürünlerimiz, kategorisindeki markalar arasında en yüksek kaliteye sahiptir. Değişen ve gelişen tüketici taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için MGA markası altındaki ürünler sürekli geliştirilmekte ve referans sayısı her geçen gün artmaktadır.

292

ürünler

FERBE

FERBE

Beşer Balatacılık A.Ş. 1967 yılında kurulmuş olup, 400 çalışanı ve yıllık 8,000 ton fren ve 3,500,000 takım Disk Balata imalat kapasitesi ile Türkiye pazarındaki en büyük balata imalatçısı konumundadır. Bugün 20,000m2 açık alanı, 14,000m2 kapalı alanı gelişmiş makine parkı ile 650 çeşit Disk Balata ve 1100 çeşit Kampana Fren Balata imalatı ile çeşitli sektörlerden birçok müşterisinin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır.

2

ürünler

HATTAT

HATTAT

Hattat Holding 1996 yılında kurulmuştur.Hattat Holding bünyesinde 17 şirket bulundurmaktadır. Holdingin önde gelen şirketi olan Hema Endüstri A.Ş.1973 yılında kurulmuştur. 1982 yılında tüm hisseleri Sn.Mehmet Hattat tarafından alınarak tek sahibi Sn.Mehmet Hattat olmuştur. Holdingin Enerji, otomotiv, turizm ve inşaat sektöründe yatırımları bulunmaktadır. Otomotiv bölümü 11 fabrikadan oluşup Çerkezköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerji bölümü Batı Karadeniz Enerji projesi adı altında Zonguldak, Amasra ve Kandilli’de Elektrik santralleri, kömür madenciliği, metan gazı, petrol ve doğalgaz üretimi yapılmaktadır. Turizm ve inşaat yatırımlarında İstanbul’un en yüksek çelik binası olan “Diamond of Istanbul” yapılmakta olup içerisinde Deluxe Otel, A sınıfı ofis katları, Deluxe Rezidans, Birinci sınıf yerli yabancı markaları barındıran alışveriş merkezi ve 1400 kişilik konferans salonu bulunacaktır. Güzelce’de “Pearl of Istanbul” projesinde ise 500 yat kapasiteli marina, Deluxe Otel, Apart Otel ve Alışveriş merkezi yatırımı sürdürülmektedir.

http://www.hattat.com.tr/tr/

60

ürünler

CAVO

CAVO

Şirketimizin temel faaliyet alanı otomobillerde mekanik hareketi ileten oto kumanda kabloları ve fren hortumlarının tasarımı ve üretimidir. 1984 yılında kurulan şirketimiz, üretim ve ticari faaliyetlerini Gebze-Kocaeli’ndeki 10.000 m² lik alanda gerçekleştirmektedir. Cavo Otomotiv, çeyrek asırlık üretim tecrübesi ile gerek orijinal taşıt üreticilerine gerekse yedek parça piyasasına genişleyen ürün gamı ile hizmet vermektedir. Tüm faaliyetlerimizi yönlendiren Kalite Sistemi, 2006 yılından itibaren ISO/TS 16949, IS0 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile tescillenmiştir.

http://www.cavo.com.tr/

1

ürünler

OPAR

OPAR

Opar markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte Orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ bünyesinde ve güvencesinde; 20.000 m2 depo alanı, 150 mavi ve beyaz yaka çalışanı ile 7 bölgede 77 ana bayisi ve 80.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

155

ürünler

RAPRO

RAPRO

2003 yılında kurulan RAPRO, İzmir’de bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile iş hayatına başladı. Zamanla artan araç çeşitliliği ve dolaylı olarak artan kaliteli kauçuk ürün gereksinimi sonucunda RAPRO üretim çeşitlerine kauçuk parçalar, kauçuk-metal parçalar, körükler, fitiller ve kasnakları ekledi

http://www.rapro.com.tr/

93

ürünler

ÜÇ-EL

ÜÇ-EL

1980 yılında ÜÇ-EL Kauçuk Sanayi ismi ile Bursa Küçük Balıklıda üretime başlayan firmamız, kauçuk ve metal-kauçuk otomotiv yedek parça imalatında 29 yıldır faaliyetini sürdürmektedir. Ürün gamımız; binek ve hafif ticari araçlar için motor takozu, amortisör takozu, şanzıman takozu, salıncak burcu, torsiyon takozu, aks-direksiyon körüğü, egsoz takozu, kalorifer-radyatör hortumundan oluşmaktadır. Teknolojiyi ve son gelişmeleri yakından takip eden ve kapasitesini sürekli artıran firmamızın ürünleri ÜÇ-EL markası ile TSE tarafından 1990 yılında tescillenmiştir

http://www.uc-al.com/

89

ürünler

GB

GB

Boduroğlu Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında otomotiv yedek parça sektöründe kauçuk, metal, kauçuk - metal aksamı parçaların üretimi ile faaliyet hayatına başlamıştır. Çalı Sanayi Bölgesi’nde 4500 m2 kullanım alanlı fabrikasında Renault, Fiat, Peugeot, Skoda, Ford, Opel, VW vb. araçlara ait körük, burç, motor takozu, hortum ve titreşim kesici gibi parçalar ile bu parçalara ait kalıpları gelişmiş üretim teknolojisi ile ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktadır. Müşterilerden gelen özel siparişleri de üretim tesislerinde hazırlayabilme imkanına sahiptir.

http://www.boduroglu.com.tr/

85

ürünler

LUK

LUK

For nearly five decades, LuK has been synonymous with innovation, exceptional customer focus and outstanding quality for numerous products in the automotive drivetrain. These characteristics have made LuK an internationally sought-after partner to the automotive trade. Faced with the realities of dwindling resources, ever-increasing global mobility and a growing strain on the environment, today’s automobiles must satisfy a wide array of demands while reconciling seemingly contradictory trends. We fully understand tomorrow’s automotive engineering challenges. Together with our customers, we are hard at work developing tomorrow’s solutions – today.

http://www.luk.com/

3

ürünler

DELPHI

DELPHI

Neden Delphi? •En büyük 25 otomobil üreticisinin ortağı olarak biz, otomobillerin beraber doğduğu parçaları yapan şirketiz! •100 yıldan fazladır, dünya gerçeğine uygun yenilikler sunuyoruz. Delphi yenilikleri tarihi hakkında bilgi alın. •Yüksek kalite. Görünenin ötesinde. Gerçek bir orijinali farklı yapan içerisinde saklı olandır. Bunu Biliyor muydunuz? •Delphi'nin yakıt işleme sistemleri kategorisinde 50 yılı aşkın OE deneyimi vardır. •İlk otomobil radyatörünü 1911 yılında, ilk otomobil kaloriferini 1929 yılında ve ilk otomobil klima cihazını 1954 yılında Delphi icat etti! •Günümüzde Toyota, Ford, Audi ve Ferrari gibi markaların dahil olduğu orijinal malzeme üreticileri için 100 yılı aşkın tedarikçi deneyimimiz vardır

http://am-tr.delphi.com/

4

ürünler

ÜNİVAR

ÜNİVAR

1984 yılında İstanbul/Ümraniye’de kurularak otomotiv sektörüne adım atan Ünüvar Elektronik San. ve Tic. AŞ. Otomotiv ana sanayilerine araç anteni ve anten tesisatlarının üretimine başlayarak sektöre adımını atmıştır. 25 yılı aşan deneyimi ile müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi sürdürmekte olan firmamız, başlangıçta 200 m2’lik bir alanda üretime başlamış olup, bugün değişen piyasa koşullarıyla her gün yenilenerek 5000 m2’lik fabrika sahası ve 120 kişilik kadrosu ile otomotiv müşterilerine destek sağlamaktadır. Başlıca müşterilerimiz, arasında Renault, Fiat Tofaş, Ford Otosan, BMC, Karsan,Otokar,Temsa,VW gibi ana sanayi firmaları yer almaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yöresine ulaşan bayilik sistemi ile satış sonrası hizmeti de nihai müşteriye sunmaktadır. 1990 yılında başlayan ihracat girişimleri, Ford Motor Company ve Volkswagen fabrikalarına direk parça tedariği ile kısa zamanda hız kazanmış ve pek çok Avrupa ülkesinde bu markaların fabrikalarının tedarikçisi konumunu almıştır. Bugüne kadar 1000’e yakın farklı parça imalatına imza atmış olan Ünüvar Elektronik A.Ş, ürün yelpazesini genişletmek ve kalite standartlarını arttırmak için, deneyimli personeli ile büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmakta ve ekibinin sektördeki tecrübeleri sayesinde çözüm üretmektedir. Son yıllarda özellikle Ar-Ge ve teknolojik yatırımlar yaparak büyüyen firmamız, değerli müşterilerine kesintisiz ürün ve hizmet sunar hale gelmiştir. Firmamız satış ve pazarlamasını yaptığı ürünler ile sektöre hem kaliteyi hem de ekonomiyi bir arada sunmaktadır. Günümüzde otomotiv sektörünün kalite standardında ulaştığı son nokta olan ISO TS/16949 ve ISO 14001 Çevre Yönetimi Belgeleri firmamızın garantisidir. Firmamız ayrıca Ford Otosan tarafından 2005 senesinde Q1 ödülüne layık görülmüştür. Ünüvar markası, üretilen yüksek kaliteli ürünler ve ideal kalite / fiyat dengesi ile sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Son teknoloji ile donatılmış Kalite laboratuarlarında, deneyimli mühendis kadrosuyla bitmiş ürünün kalitesi Ünüvar Elektronik markası adı altında müşteriye ulaşmaktadır.

http://www.unuvar.com.tr

8

ürünler

MASTER

MASTER

Kauçuk Sanayii ve Ticaret A.Ş. 1970 yılında kurulmuş ve bugün Kemalpaşa İzmir'de 25.000 m2'si kapalı olmak üzere yaklaşık 50.000 m2 alana ulaşmıştır. Şirket büyümesini sürdürmektedir. Bugün Kauçuk Sanayii; • ISO/TS 16949, ISO 9001-2000 ve TSE kalite standartlarını etkin olarak uygulamakta, • En son teknolojiler ile donatılmış yeni fabrikaya sahip, • Gerek kimyasal ve gerekse fiziksel analizler için yüksek seviyede gelişmiş bir laboratuvarı bulunan, • Deneyimli teknik personel ve geniş bir kalite ekibi ile çalışan bir şirket konumundadır

http://www.master.com.tr/

15

ürünler

J:DEUS

J:DEUS

Our Company is a specialist on the Thermal Systems products for automobiles. Developer and Producer of Water Radiators, Heaters and Intercoolers for a wide range of vehicles, our products are made following high quality standards which allow us to supply our goods with O.E. Quality. To better satisfy and to also complete our range of products, our company also supplyAC Condensers, Oil Coolers and Radiator Cooling Fans. At this moment, J.Deus owns a catalogue with almost 700 references, with application on almost 2000 models which allow us to satisfy all the european market and has well most of the Asian and Middle East.

14

ürünler

GRAF

6

ürünler

ELITCAR

2

ürünler

VERNET

14

ürünler

MİTA

MİTA

Sanayine ve otomotiv yedek parça piyasasına Toplam Kalite Yönetimi anlayışını ilke edinerek hizmet vermektedir. 1980 yılına kadar makine imalat, telekomünikasyon ve beyaz eşya sektörünün yan sanayi kuruluşu olarak hizmet veren firmamız, 1980 ‘ den sonra üretim yelpazesinde bir takım değişikliklere giderek gelişmekte olan otomotiv sanayine hitap eden parçaları da alıcılarına sunmuştur. 1982 yılında Anonim Şirket statüsüne geçen firmamız, 1988 yılında yapımı biten ve halen üretimini gerçekleştirdiği yeni binasına taşınmıştır. 1993 yılında başladığımız Kalite Yönetim Sistemi altyapı ve belgelendirme çalışmaları, 1995 yılında ISO 9002 sertifikasının alınmasıyla ilk neticesini göstermiştir. Belge kapsamı 2002 yılında ISO 9001 - 2000 serisi standardı çerçevesinde “otomotiv ve makine sanayi için basınçlı döküm parçalarının üretimi ve pazarlanması, kalıp üretimi“ olarak aynen korunmuş ve 2003 yılında TS16949 yönergesi çerçevesinde belge kapsamı “Alüminyum ve zamak basınçlı döküm parçalarının üretimi ve talaşlı imalatı” olarak öngörülmüştür.

6

ürünler

SKF

SKF

1928 yılından bu yana Türkiye`de faaliyet gösteren SKF Türk San. ve Tic.Ltd. Şti. ülkemizdeki yabancı sermayeli tek rulman firmasıdır. SKF Türk; İstanbul Merkez, İzmir ve Adana Şubeleri, "SKF Distribütör" amblemli distribütörleri, geniş stok çeşidi, yaygın mühendislik, eğitim ve servis teşkilatıyla rulman sektöründe Türkiye` de en kolay ulaşılabilen bir servis şirketidir. SKF Türk 1996 yılında rulman sektöründe ilk olarak ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi, 2002 yılında Toplam Kalite Büyük Ödülünü , 2004 yılında Avrupa Kalite Başarı Ödüllerini almıştır.SKF Türk' ün kalite yolculuğu 6 Sigma çalışmalarıyla devam etmektedir. SKF müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimsemiştir. SKF Türkiye bölgemizdeki en büyük pazar payına sahiptir. İstanbul Merkez ve deposu, İzmir ve Adana Şubeler` inde toplam 46 kişi çalışmaktadır. Yurt düzeyinde dağılmış distribütör teşkilatı sizlere bütün SKF ürünlerini ve hizmetlerini sunmaktadır.

6

ürünler

SNR

SNR

Kurucularımızın 1946 yılında başladığı rulman ithalatı ve dağıtım faaliyeti, ATANSAY A.Ş. uzmanlığı ile devam etmektedir. 1967 yılında SNR rulman üreticisinin Türkiye Genel Distribütörlüğüne başlanmış olup, 2008 yılında NTN-SNR oluşumundan sonra bu grubun Türkiye Genel Distribütörülüğü faaliyetimize devam edilmektedir. Sürekli ithalat ile takviye edilen stoklarımız, programlı sipariş teslimatları ve Türkiye’yi kapsayan dağıtım ile sanayi kuruluşlarına, servislere, rulman ticarethanelerine hizmet sunmaktayız. Hedefimiz yeni atılımlarla sektördeki yerimizi derinleştirmektir

6

ürünler

WBF

WBF

WBF markalı rulmanlar gerek otomotiv, gerekse sanayi ve yataklı rulman serilerinde fiyat-kalite dengesini kullanıcı için optimize etmek hedefinden yola çıkılarak 1999 yılından itibaren Türkiye ve Avrupa pazarına sunulmakta olup ürünlerin tümü ISO 9001 belgesine sahiptir. WBF fabrikalarında müşteri talepleri doğrultusunda, ölçü sınırı söz konusu olmaksızın her çeşit özel rulman dizaynı ve üretimi gerçekleştirilerek süratle teslim edilebilmektedir. WBF rulmanları; elektrik motorlarında, pompalarda, tekstil, madencilik, metalurji, otomotiv, tarım ve diğer pek çok sektörde kullanılmaktadır.

2

ürünler

VOTTO

VOTTO

VOTTOtüm araç modelleri için şasi ve süspansiyon parçalarını Marland Şirketi bünyesi içinde sunmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi ve satış sonrası servis hizmetimiz müşteri memnuniyetimizin anahtarıdır. VOTTO müşterilerine OEM tedarikçilerinden seçmiş oldugu ,TS 16949, QS9000, ISO 9001:2000 kalite standartlarını içinde bulunduran ürünler sunmaktadır. VOTTO ürün gelişimi ve müşteri memnuniyeti konusundaki bağlılığını sektörün profesyonelleri ile ekip çalışması içerisinde sağlar. VOTTO’nun başarısı , ileriyi düşünen yapısı, pazardaki değişimi ve modern iletişim sistemlerinin ihtiyacına yönelik uygulamalar ile nitelendirilebilirken, lojistik destek ve envanter kaynaklarını verimli kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır.

93

ürünler

TEKNOROT

TEKNOROT

TEKNOROT binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (after market) Avrupa'nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, 100% Türk sermayesi ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesinde 67.000 m² lik bir arazi üzerinde 40.000 m² lik kapalı alanda 1000’i aşan çalışanı ve geniş makine parkıyla üretime devam etmektedir. Pazardaki talebin ve gelişmenin gereği olarak 2005 de temelleri atılan Düzce tesisleri 2008 de tamamlanmış ve son teknoloji, üretim ve kontrol ekipmanları ile 2008 Haziran ayında tam kapasite üretime başlanmıştır.

78

ürünler

FRAM

20

ürünler

EUROFİL

15

ürünler

UFI

UFI

UNIVERSAL FILTER ITALIANA, today UFI FILTERS spa was founded in 1972 in Italy, in the town of Nogarole Rocca in the province of Verona. The purpose of the company was to supply filtration systems to the automotive market. Thanks to development of new technologies, its capacity to interpret and anticipate Customers’ requirements and its efficient and accurate service, the company has transferred the know-how gained in the Original Equipment Sector to the Aftermarket, where it has enjoyed exponential growth. Today the UFI FILTERS brand is present in the independent spare parts market of more than 70 countries throughout the world in the supply chain of the most important Distributors, with more than 3000 catalogue items. A worldwide staff of 3800 people and 17 plants (in Italy, Tunisia, China, India, Korea) are the statistics behind the Group that the brand belongs to.

1

ürünler

ROYAL CONTA

ROYAL CONTA

1978 yılında conta imalatına başlayan Royal Conta kısa bir süre sonra Otoyol ve Tofaş’a ve daha sonra da Renault, Otosan ve Karsan’a ve bunlara bağlı servis firmalarına hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli ürün sunmanın ilk şartının kaliteli hammadde kullanmak olduğu ilkesinden yola çıkan Royal Conta, kauçuklu mantar ve her türlü kompozit malzeme imalatını gerçekleştirmiş, böylece kaliteli hammaddenin yanı sıra iş ortaklarına fiyat avantajı da sağlamıştır. Bugün gerek conta olarak ve gerekse hammadde olarak sadece ülkemize değil tüm dünyaya hizmet vermektedir.

25

ürünler

VICTOR REINZ

VICTOR REINZ

Sie wollen nur eins: Original Marken-Qualität bei Dichtungen und prompte Lieferung. Dann sind Sie bei VICTOR REINZ genau richtig. Das umfangreiche Produkt-Portfolio und unser umfangreiches Service-Paket sorgen dafür, dass unsere Handelspartner immer optimal aufgestellt sind.

15

ürünler

PAYEN

5

ürünler

SUPSAN

SUPSAN

Supsan, bir Borusan Holding kuruluşu olup, 3 Eylül 1970 tarihinden itibaren Eaton SRL lisansı ile üretim yapmaktadır. Her türlü içten yanmalı motorlar için motor supabı, supap gaydı ve tırnak imal etmekte, satmakta ve bayileri kanalı ile dağıtmaktadır. Bayileri kanalı ile dağıttığı diğer motor parçaları ise baga, takım conta, eksantrik mili, supap fincanı ve motor yatağıdır. Kalite yönetimi sistemimizin ISO / TS 16949 gereksinimlerine uygunluğu, uluslararası bir denetleme kuruluşu olan TÜV CERT tarafından onaylanmıştır.

18

ürünler

TYC

TYC

59

ürünler

YENMAK

YENMAK

motor ve parçaları,piston-segman-gömlekler,piston-segman,motor kiti,piston,segman,gömlek,hava hortumu,yağ karteri,karter hortumu,karter muhafazası,krank ve parçaları,krank,krank kapağı,motor koruma kapağı,motor yatakları,ana yatak,kol yatak,ay yatak,eksantrik yatak,kol burcu,subap parçaları,subap takımı,subap gaydı,subap lastiği,subap tırnağı,subap kadehi,subap itici,subap ayar civatası,silindir kapağı,silindir kapak saplaması,kulbutör köprüsü,krank kasnağı,krank kasnak burcu,krank dişlisi,eksantrik mili ve parçaları,eksantrik mili,eksantrik mil kepi,yağ pompası ve parçaları,yağ pompası,yağ pompa dişlisi,yağlama memesi,yağ pompa süzgeci,yağ pompa zinciri,motor takozları,motor takozu-burcu,motor traversi,travers takozu-burcu,beşik burcu,motor üst koruma kapağı,üst kapak dayama takozu,üst kakap lastiği,üst kapak saplaması,

2

ürünler

ISS

ISS

1

ürünler

ALBAGA

ALBAGA

Albaga; Otomotiv sanayi’nde yedek parça üretimi yapan konusunda fark oluşturmuş, geleceğin teknolojisini bugünden sunan firmaların, kaliteli ürünlerini Türkiye’de otomotiv sektörüne sunmak adına 2007 yılında kuruldu. Kendi alanında yüksek kaliteli döküm ve ileri teknoloji tezgâh parkı ile üretim yapan, sektörünün lider firmalarından İtalyan Metelli firmasının motor ürünlerinde (subap gaydı, subap bagası, hidrolik subap fincanları, subap ayar şimleri) Türkiye distribütörlüğü ile hizmet vermeye başladı.

0

ürünler

INA

INA

Kuruluşumuz, 1986 yılında kurulmuş olan “İNA Rulmanları Ticaret Ltd. Şirketi”nin yine aynı yılda kurulan “FAG Türkiye İrtibat Bürosu” ile 2003 yılında birleşmeleri sonucunda “Schaeffler Rulmanları Tic. Ltd. Şirketi “ adı altında Türkiye’de hizmet vermektedir.

5

ürünler

KOLBEN

1

ürünler

GIS

GIS

0

ürünler

GATES

GATES

Merkezi Denver’da (ABD) bulunan Gates Corporation, endüstriyel, hidrolik, zirai ve otomotiv uygulamalarında yüksek teknoloji ürünü kauçuk kayışlar ve hortumların önde gelen üreticisidir. Gates yalnızca tüm önemli otomobil ve makine üreticilerine değil, aynı zamanda yedek parça pazarına da tedarikte bulunmaktadır. Otomotiv imalatı, nakliyat, tarım, madencilik, inşaat, ofis ekipmanı, bilgisayar teknolojisi ve gıda işlemleri hizmet verdiği başlıca endüstri alanlarıdır.

2

ürünler

DAYCO

DAYCO

Dayco dünyanın en ünlü motorlu araç ureticisi müşterileri için, araçlarındaki sistemlerde maksimum kaliteyi ve güveni öncü teknik çözümler üreterek garantiler. Bu yüzden Dayco yarının motorları için gerekli olacak ham madde ve yenilikçi çözümler geliştirmeye yönelik araştırmalara devamlı olarak yatırım yapmaktadır.

8

ürünler

AYFAR

AYFAR

İstanbul'un Silivri Bölgesi'nde 1993 yılında kurulmuş olup 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AYFAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. , toplam 25.000 m2'lik iki ayrı üretim tesislerinde Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır

3

ürünler

MARS

MARS

MARS OTOMOTİV SAN. ve TİC. A.Ş., 2005 yılında İstanbul'a 70 km. uzaklıkta bulunan Silivri Bölgesi'nde 3.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. 160 çeşit ürünle aylık 100.000 adet ürün kapasitesine sahip olan firmamız, konusu ile ilgili iç piyasasında ve uluslarası piyasalarda ihtiyaç duyulan ürünleri de üreterek çeşitlerini sürekli genişletmeyi hedeflemektedir.

37

ürünler

PLEKSAN

PLEKSAN

Otomotiv sektöründe aydınlatma sistemleri ve plastik aksamları konusunda dünyanın önde gelen yedek parça sağlayıcılarından biri olmak. Bu hedefi gerçekleştirmek içinde üstün kaliteli ürünleri en düşük maliyetlerde üretmek ve tüketiciye kaliteli hizmet sunmak, çevreye ve insanlara karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek istikrarlı bir şekilde büyümek temel hedefimizdir

60

ürünler

DE-GA

42

ürünler

AMC

AMC

1

ürünler

BİRLİK

5

ürünler

ANKA

1

ürünler

GÜNSAN

3

ürünler

DODUCO

7

ürünler

İTHAL

0

ürünler

ALFA

ALFA

Alfa Krank, 2002 yılında Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur. Yedek parça imalatının yanısıra 2005 yılından itibaren montaj hatlarına orjinal parça üretimine başlamıştır. Firmamız 2010 yılında yaptığı yatırımlarla kapasitesini artırarak yeni üretim tesisine taşınmış, krank mili dışında diğer motor parçalarının üretimine başlamıştır. ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip olan Alfa Krank'ın temel prensipleri arasında; güvenilirlik, yüksek kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

1

ürünler

ŞAHİN

ŞAHİN

Şahin Motor Yatakları Ltd., 1955 yılında, döküm kalın yatak imal eden bir atölye olarak İstanbul'da işe başlamış, 1965 yılında Şahin Motor Yatakları Anonim Şirketi olarak statüsünü değiştirmiştir. Yeni kurulan şirket, Glacier Metal Company (GMC) ile lisans ve trademark anlaşması yaparak Türkiye'de çelik kılıflı ince cidarlı motor yatak üretimini başlatmıştır. Fabrikamızın kurulu olduğu Gebze'deki arazi bu dönemde satın alınmış ve üretim planı GMC tarafından hazırlanarak 1969 yılında ilk fast-line hattı ile deneme üretimine başlanmıştır. Yine aynı dönemde çeneli yatak imalatı da devreye girmiştir.

5

ürünler

GEMŞAFT

2

ürünler

ESTAŞ

4

ürünler

FUJİ

2

ürünler

BEHR

6

ürünler

HELLUX

3

ürünler

MARAL

1

ürünler

VEKA

45

ürünler

KYB

KYB

3

ürünler

MAURICEL

2

ürünler

VIEWMAX

12

ürünler

SİSMAK

SİSMAK

Sismak 1982'den bu yana her geçen gün genişleyen bir ürün yelpazesine sahiptir. Piyasa verileri ve müşteri taleplerini dikkatle inceleyen pazar araştırma ekibi, değişen yedek parça ihtiyacını tespit eder ve üretim hedeflerini belirler. Her yeni marka ve model araç için hazırlanan ürünler, yurt içi bayi ağı ve yurt dışı iş ortakları kanalıyla piyasaya çıkmaktadır. Sismak ürünlerini, Direksiyon Kutusu, Mafsallı Mil, Direksiyon Pompası, Süspansiyon Parçası, Körük, Kasnak ve Yedek Parça olmak üzere 7 ana gruba bağlı 14 alt grupta kategorize etmiştir.

2

ürünler

DEPO

2

ürünler

WINTECH

6

ürünler

ALTO

2

ürünler

ORJİN

ORJİN

1999 yılında üretime başlayan Orjin Automotive, bugün Bursa, Görükle Sanayi bölgesinde, yaklaşık 15.000 metrekarelik kapalı alanda, 200’e yaklaşan çalışanı ve her gün gelişen makine parkıyla üretimine devam etmektedir

1

ürünler

AYBAY

AYBAY

Aybay Otomotiv 1946 yılında Trabzon’da kuruldu. Chrysler, Plymouth otomobillerinin ve Fargo kamyonlarının Türkiye’nin kuzeydoğusunun 12 ilinde Chrysler Amerika’nın direkt mümessilliğini yaptı. 1949’dan sonra İstanbul’da yedek parça ithalat ve dağıtimı yapan firma, 1979 yılında otomotiv devirdaim pompaları üretimine başladı. 30 yıldır ödünsüz kalite anlayışı ile ürettiği devirdaim pompaları, kalıp imalatı, aluminyum enjeksiyon, talaşlı imalat, teknik yardım, montaj ve dağıtım birimlerinin desteğinde yurtiçinde ve yurtdışında satılmaktadır.

4

ürünler

DEKAR

1

ürünler

ABA

ABA

0

ürünler

VİTESSE

2

ürünler

ÇERKEZ

ÇERKEZ

Çerkezoğlu Plastik, otomobil ve ticari araç stop, snayal lambları, plastik aksamı ğretmek üzere kurulmuş olp 1958 yılında bu güne üretimine devam etmektedir. Kurulduüu günden bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuan Çerkezoğlu Plastik bu ilkesinden hiç taviz vermemiştir. Şirketimiz, GEPOSB daki 5.000 m2 kapalı alanda toplam 7.500 m2 lik modern üretim tesislerinde, sahip olduğu 59 tondan 600 tona otomatik enjeksiyon makinaları, plastik kaynak makinaları, ultrason, vibrasyon ve hot plate teknolojileri ile ürün yelpazesini genişletip kaliteyi daha da ileriye götürmeyi hedeflemektedir. Bunun sonucu olarak, müşterilerimize her zaman artan kalite anlayışı ile e iyi ürünleri sunma gayreti içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

3

ürünler

CORTECO

3

ürünler

GVA

GVA

2

ürünler

EUROBUMP

1

ürünler

IKM

IKM

6

ürünler

ÖZDE

1

ürünler

MIZRAK

2

ürünler

PURFLUX

4

ürünler

BEMSA

0

ürünler

EUROSTAMP

0

ürünler

SRF

SRF

1

ürünler

SELENİA

0

ürünler

Mini Alışveriş Sepeti

Sepet Boş.

Özel ürün

FİAT ALBEA TRİGER SETİ

FİAT ALBEA TRİGER SETİ

Fiyatı: 220.00TL

Özel ürün

CLIO DEBRİYAJ SETİ

CLIO DEBRİYAJ SETİ

Fiyatı: 0.00TL